Elav Tuli OÜ on asutatud 2015. aastal. Oleme seadnud oma tegevuse eesmärgiks pakkuda koostöös Belgia biokaminatootjaga Bio-Blaze® elava tule nautimisvõimalust igaühele. Ei ole vahet, kas elate uues või vanemas kortermajas, luksuslikus eramus või sajandivanuses maamajas – sobiva disainiga Bio-Blaze®’i biokamina leiab meie tootevalikust igaüks.

Bio-Blaze® on 2002. aastal Bart Lensinki poolt asutatud Belgia pereettevõte. Tänapäevased Bio-Blaze®’i biokaminad on välja töötatud Belgia nimekate disainerite poolt. Tippkvaliteedi ja turvalisuse tagamiseks on biokaminate kokkupanek usaldatud vaid Belgia ja USA spetsialistidele.

Biokaminad töötavad bioetanooli baasil, mis tagab puhta ning vinguvaba põlemise. Bioetanool põleb täielikult ära ega ole mürgine, vabastades sarnaselt küünlale vaid väikse koguse süsihappegaasi ja veeauru. Kuna Bio-Blaze®’i biokaminate kasutamine ei eelda korstna ega elektritoite olemasolu, on nende paigaldamine imelihtne.

See annab kamina omanikule võimaluse paigaldada kamin näiteks elutoa lauale, magamistoa seinale, maast laeni ulatuva akna ette põrandale või kuhu iganes. Elava Tule tootevalikus on ka mudeleid, mille saate väikestel ratastel veeretades teise tuppa kaasa võtta.

Biokamina ostuga anname kaasa kõik vajalikud tarvikud, mille kasutamine on detailselt lahti seletatud toote paigaldusjuhendis.

Bio-Blaze® biokaminad ja -põletid on patenteeritud, testitud ja heaks kiidetud maailma nimekate sertifitseerimiskeskuste poolt.

biokamin, bioetanool, biopõleti, bio-blaze, kamin, elav tuli, bioetanoolikamin, biokamina kütus, disainkaminad, korstnata kaminad, lauakamin, seinakamin, soojendusseadmed, terrassisoojendaja, välikaminad