Northern HuntingNorthern Hunting loob põhjamaise jahipidamise traditsioonidele tuginedes funktsionaalse disainiga, mugavaid ning vastupidavaid rõivaid, mis täiustavad teie jahi- ja matkakogemust.

MIKS JUST NORTHERN HUNTING?

Kui spordi- kui töörõivaste valdkonnas on viimastel aastatel toimunud meeletu areng, siis jahi- ja matkariiete turg on kangekaelselt püsima jäänud vanamoelise lõikega rõivaste juurde, mis ei vasta karmil maastikul toimetavate inimeste ootustele ega rahulda meie vajadusi.

Seetõttu oli meil kirglike jahimeestena suur rõõm avastada enda jaoks Taani väiketootja Northern Huntingu poolt loodud jahi- ja matkariided, mis alates 2024. aasta maist on meil kohapeal olemas ja mida teile hea meelega tutvustame.

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Täname!
Elav Tuli