Biokamin Design Table

595,00

Design table muudab iga kamina puhtakoeliseks. Lükake lihtsalt põleti kaminasse ning võite valida traditsioonilise või modernsema ilme vahel. Kivid, klaas ja keraamiline puit aitavad teil luua täpselt sellises stiilis kamina, nagu ise soovite. Design table sobib korterisse, majja, baari, restorani või kontorisse. Bio-Blaze® design table ideaalne soojuse ja lõõgastava keskkonna looja.


Tarne 8-14 päeva

Tootekood: configurable BB-DT Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Biokaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Sooja atmosfääri loomiseks võib disainlaua paigaldada juba olemasolevasse kaminasse või lihtsalt tasasele pinnale. Toode on viimistletud musta pulbervärviga ja mahutab 1.5 L bioetanooli, mis põleb kuni kuus tundi. Nagu teiste Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteediline lihvitud roostevabast terasest põleti, mis loob ruumi elegantse leegi. Leeki on lihtne kustutada – tuleb vaid siiber sulgeda.

Biokaminaga Design Table on kaasas lehter ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Üksikasjad

Kaal 10 kg
Mõõtmed 55 × 23 × 30,2 cm
Küttevõime

2.8 KW 9553 BTU

Põletid

1.5L

Reguleeritav leegi kõrgus

Jah

Põlemisaeg

+/- 6 h

Kütusekulu

0.25 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

54 m³(lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun  kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Design table3D Design table . Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.