60cm Multifunktsionaalne lõkkealus “Montana X” masti ja 50 cm restiga

344,00

60 cm Multifunktsionaalne lõkkealus Montana X koos masti ja 50 cm restiga

Tarne 5-10 päeva

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Tootekood: 111800 Kategooria:

Kirjeldus

Käsitööna valmistatud kõrgekvaliteediline lõkkealus on valmistatud Euroopas. Paksust terasest valmistatud konstruktsiooni iga element on omavahel hoolikalt keevitatud tagades pinnal püsimiseks stabiilsuse ja kauakestva vastupidavuse. Lõkkealus on ideaalne valik neile, kes hindavad turvalist tuleaset. Lõkkealust on võimalik kasutada mitmesugustel eesmärkidel – alates praktilisest kohtsüütamisest kuni kaasaskantava grilli, soojusallika ning stiilse valgustuseni. Lõkkealuse unikaalne kuju takistab põleva puidu hajumist eriti tugeva tuule korral. Lõkkealuse mõlemale küljele on keevitatud käepidemed võimaldades toote hõlpsat liigutamist.

Komplekt sisaldab lõkkealust, masti ja 50 cm läbimõõduga grillresti. Tänu kõrguse reguleerimissüsteemile on resti kõrgust lihtne reguleerida. Mast paigaldatakse lõkkealuse jala sees olevasse avasse. Resti käepidemes olev lukk võimaldab toodet pärast mastile asetamist igale kõrgusele fikseerida.

Lisana on võimalik osta ühilduvaid tarvikuid. Sõltuvalt vajadusest saab lõkkealust ühendada grillrestiga ja panniga soetades lisamasti(d) ja käepideme poti või wokpanni riputamiseks lõkkealuse kohale.

Lõkkealus on valmistatud töötlemata terasest, mistõttu võib värvitoon varieeruda fotodel näidatud toote värvusest. See on terase loomulik omadus ega mõjuta toote funktsionaalsust.

Üksikasjad

Kaal 24 kg
Mõõtmed 60 × 110 cm
Material

Naturaalne teras

EAN

5.90E+12