Biokamin Qwara

998,001.119,00

Seinale asetatav klassikaline ringikujuline biokamin Qwara sobib pea igasse siseruumi. See biokamin loob igas suuruses ruumi mõnusa atmosfääri ning silmapaistev leek muudab olemise õdusaks. Seda biokaminat on võimalik osta kahes toonis: must või valge.


Tarne 8-14 päeva

Tootekood: configurable BB-QWA-B Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Detailid

 See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Biokaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Biokamina võib tõsta nii kips-, kivi-, betoon- kui ka puitseinale. Kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest Qwarasse on integreeritud kuumakindel isolatsioon ning maavärinakindel seinale riputamise süsteem. Ees asetsev karastatud klaas ning taha paigaldatud kuumakindel klass muudavad kamina ohutumaks. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitud roostevabast terasest reguleeritav põleti, mis toob tuppa elegantse leegi. Leeki on lihtne kustutada – tuleb vaid siiber sulgeda.

Biokaminaga tulevad kaasa lehter, valged kivid ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Üksikasjad

Kaal 25 kg
Mõõtmed 60 × 17,4 × 60 cm
Küttevõime

2 KW 6824 BTU

Põletid

1L

Reguleeritav leegi kõrgus

Jah

Põlemisaeg

+/- 3 h

Kütusekulu

0.33 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

49 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga  kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Qwara3D Qwara. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.