biokamin, bioetanool, biopõleti, bio-blaze, kamin, elav tuli, bioetanoolikamin, biokamina kütus, disainkaminad, korstnata kaminad, lauakamin, seinakamin, soojendusseadmed, terrassisoojendaja, välikaminad
biokamin, bioetanool, biopõleti, bio-blaze, kamin, elav tuli, bioetanoolikamin, biokamina kütus, disainkaminad, korstnata kaminad, lauakamin, seinakamin, soojendusseadmed, terrassisoojendaja, välikaminad
 

Biokamin Veniz klaasiga

864,00987,00

Biokamin Veniz on poeetilise disainiga, inspireerituna traditsioonilisest Veneetsia gondlist. Klaasideta isendi (vt Veniz) võib asetada päris kaminasse, kuid sobib ka sisekujunduselemendina või hoopis verandale. Kui aga biokamina juures viibivad lapsed või loomad, on klaasidega Veniz ohutum, ent endiselt efektne. Talvel on see mõnus soojendaja ning suvel imeilus välikujunduse element.


Tarne 8-14 päeva

Tootekood: configurable BB-VB BB-VG Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Biokaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Iseseisva biokamina saab asetada põrandale või kohvilauale. Veniz on tehtud kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitud roostevabast terasest reguleeritav põleti, mis loob tuppa rahulise leegi. Leeki on lihtne kustutada – tuleb lihtsalt siiber kinni panna.

Biokaminaga tulevad kaasa lehter ja juhised.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® biokamin toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Üksikasjad

Kaal 20 kg
Mõõtmed 65 × 43 × 50 cm
Küttevõime

2.8 KW 9553 BTU

Põletid

2L

Reguleeritav leegi kõrgus

Jah

Põlemisaeg

+/- 6 h

Kütusekulu

0.33 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

54 m³(lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised 

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: VenizVeniz klaasiga3D Veniz. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.