Biokamin Diamond II | 1,2L põleti

889,00

Diamond bioakmina kollektsiooni kuuluvad kaardus kaminad, mis sobivad iga suurusega ruumi. Selle kamina välimus on ajatu ning rõõmustab paljusid sisedisainereid – Diamond sobib nii moodsasse kui klassikalisse siseruumi. Kaminat on võimalik tellida kahes toonis: must või roostevaba teras.

Kui kamina läheduses viibivad lapsed või loomad, soovitame kaminaga kaasa tellida kaitseklaasi.


Tarne 8-14 päeva

Tootekood: configurable BB-D2B Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Detailid

 See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Biokaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Biokamina võib tõsta nii kips-, kivi-, betoon- kui ka puitseinale. Kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest Diamondisse on integreeritud kuumakindel isolatsioon ning maavärinakindel seinale riputamise süsteem. Ohutust lisab ette paigaldatav karastatud klaas. Et kodu veelgi soojem ja ruum avaram näiks, on seda toodet võimalik osta kahes variandis. Diamond I kaminaga on kaasas kolm malmist põletit, igaüks neist iseseisvalt põlev. Võid süüdata vaid ühe, kaks või kõik kolm. Diamond II kaminaga on kaasas kõrgekvaliteediline lihvitud terasest reguleeritav põleti, mis loob elegantse leegi. Mõlema põleti leeke on lihtne kustutada – sisseehitatud kustutiga (Diamond I) või siibri sulgemisega (Diamond II).

Biokaminaga tulevad kaasa lehter, valged kivid ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Üksikasjad

Kaal 22 kg
Mõõtmed 79 × 20 × 62,5 cm
Küttevõime

2 KW 6824 BTU

Põletid

1L

Reguleeritav leegi kõrgus

Jah

Põlemisaeg

+/- 3 h

Kütusekulu

0.33 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

49 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.