biokamin, bioetanool, biopõleti, bio-blaze, kamin, elav tuli, bioetanoolikamin, biokamina kütus, disainkaminad, korstnata kaminad, lauakamin, seinakamin, soojendusseadmed, terrassisoojendaja, välikaminad
biokamin, bioetanool, biopõleti, bio-blaze, kamin, elav tuli, bioetanoolikamin, biokamina kütus, disainkaminad, korstnata kaminad, lauakamin, seinakamin, soojendusseadmed, terrassisoojendaja, välikaminad
 

Biokamin Square Large | 2 x põletit 1,2L

1.556,001.924,00

Kandiline Square bioakmina kollektsioon on imeline lahendus igasse koju, hotelli fuajeesse või restorani. Panoraamiline disain on elegantne ning soe leek loob toas õdusa mulje.

Kui biokamina läheduses viibivad lapsed või loomad, soovitame kaminaga kaasa tellida kaitseklaasi.


Tarne 8-14 päeva

Tootekood: configurable BB-SQL2 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Detailid

Et ruumiga hästi sobituda, pakub Bio-Blaze® seda biokaminat erinevas suuruses. Square kamin on puhta, geomeetrilise ja peene disainiga ning loob iga kodu modernsemaks.

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Biokaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Biokamina võib tõsta nii kips-, kivi-, betoon- kui ka puitseinale. Kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest Square kaminasse on integreeritud kuumakindel isolatsioon ning maavärinakindel seinale riputamise süsteem. Ohutust lisab ees asetsev karastatud klaas. Et kodu veelgi soojem ja ruum avaram näiks, on seda toodet võimalik osta kahes variandis.

Square Large biokaminaga on kaasas kõrgekvaliteedilised lihvitud terasest reguleeritavad põletid, mis loovad elegantse ja rahustava leegi. Leeke on lihtne kustutada siibri sulgemisega.

Biokaminaga tulevad kaasa lehter, valged kivid ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga: Square Large.

Üksikasjad

Kaal 45 kg
Mõõtmed 110 × 17,8 × 55 cm
Küttevõime

3.9 KW 13307 BTU

Põletid

2 x 1.2L

Reguleeritav leegi kõrgus

Jah

Põlemisaeg

+/- 3 h

Kütusekulu

0.4 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

62 m³ (lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga: Square Large.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Square Large II3D Square Large II. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.