Biokamin Orlando
 

Biokamin Orlando

1.692,001.939,00

Biokamin Orlando on modernse disainiga – ümarad ääred ja läikiv disain jätavad sooja, ent efektse mulje. Biokamina ülesehitus on elegantne ja tasakaalustatud. Orlando sobib kesksesse kohta – nii saab mõlemalt poolt tuld nautida. See biokamin loob teatraalse efekti nii kodus, hotelli fuajees kui ka restoranis. Originaalis musta või valgena tellitav Orlando on modernne ning annab igale ruumile iseloomu.


Tarne 8-14 päeva

Tootekood: configurable BB-OB Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Biokaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Iseseisva biokamina saab asetada seinale ning seda on mugav nelja ratta abil tubades ringi liigutada. Orlando on tehtud kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest ning ees ja taga asetsevad karastatud klaasid muudavad kamina ohutuks. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitud roostevabast terasest reguleeritav põleti, mis loob tuppa elegantse leegi. Leeki on lihtne kustutada – tuleb lihtsalt siiber kinni panna.

Biokaminaga tulevad kaasa lehter ja juhised.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Üksikasjad

Kaal 45 kg
Mõõtmed 100 × 25 × 71 cm
Küttevõime

2.8 KW 9553 BTU

Põletid

1.5L

Reguleeritav leegi kõrgus

Jah

Põlemisaeg

+/- 6 h

Kütusekulu

0.25 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

54 m³(lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Orlando, 3D Orlando. Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.