jahipüksid matkapüksid
jahipüksid matkapüksid
 

Northern Hunting Jahipüksid “Torg Reifor Opt9”

189,95

“Torg Reifor Opt9” jahipüksid matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks. Ideaalne hiilimiseks kevadel ja suvel.

Kirjeldus

“Torg Reifor Opt9” jahipüksid matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne hiilimiseks kevadel ja suvel.

“Torg Reifor Opt9” jahipükste tootmisel kasutatud materjal on vastupidav ja kerge, mis võimaldab nende mugavat ja vaevatut kasutamist looduses. Pükste osades detailides on kasutatud ADDVENTEX ECO 10.20™ veekindlat membraani ning teistes äärmiselt vaikset ja hingavat ilma membraanita kangast. Mõlemad materjalid on pükstesse targalt paigutatud, et lõpptulemuseks on äärmiselt funktsionaalsed ja mugavad püksid. Veekindel kangas on pükste eesosas alt kuni pealtopple põlve ja tagapool osadel, mis istudes pinnaga kontaktis on.  Pükstel on tugevdatud õmblused, reie juures tõmblukuga ventilatsiooniavad palju taskuid ja reguleeritav sääreosa.

ADDVENTEX™ ECO 10.20 litsenseeritud membraanil on veehülgavus 10000 mm ruutmeetri kotha ja hingavus 20000g ruutmeetri kotha päevas. Eriti just suur hingavus teeb selle membraani ülimalt funktsionaalseks suure aktiivsuse ja ekstreemse ilma korral. ADDVENTEX tegutseb jätkusuutlikult, vähemalt 75% materjalist on taaskasutatud, jättes minimaalse ökoloogilise jalajälje.

Litsentseeritud TECL-WOOD™ OPTIMA 9 kamuflaaž on arendatud muutmaks sind raskesti nähtavaks Kesk- ja Põhja-Euroopa metsades kevadel ja suvel. Digitaalne muster hägustab inimese siluetti ja teeb su nähtamatus loomade jaoks.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 100% Polüester

Funktsionaalsus:

  • Hingav
  • Ventileeritav
  • Osaliselt vee- ja tuulekindel
  • vaikne

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Suurus

S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Pikkus

Pikk, Tavaline

Värv

Hõbedane

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.  
SUURUS VÖÖ (CM) SÄÄRE ÜMBERMÕÕT (CM) SÄÄRE PIKKUS TAVALINE (CM) SÄÄRE PIKKUS PIKK (CM)
S 80-85 50-55 72-76 77-81
M 86-91 53-58 72-76 77-81
L 92-97 56-61 72-76 77-81
XL 98-103 59-64 74-78 80-84
XXL 104-109 62-67 74-78 80-84
3XL 110-115 65-70 74-78 80-84
4XL 116-121 68-75 76-81 82-86