Jahiope Northern Hunting “Torg Falki Opt9”

279,95

Torg Falki jahijope tootmisel kasutatud materjal on vastupidav ja kerge, mis võimaldab selle mugavat ja vaevatut kasutamist looduses. Jope osades detailides on kasutatud ADDVENTEX ECO 10.20™ veekindlat membraani ning teistes äärmiselt vaikset ja hingavat ilma membraanita kangast. Mõlemad materjalid on targalt paigutatud, et lõpptulemuseks on äärmiselt funktsionaalne ja mugav jahijope. Veekindel kangas on paigutatud õlgadele ja varrukate välisosale. Jopel on saagitasku selja peal, tõmblukkudega ventilatsiooniavad, palju taskuid ja kolmes suunas reguleeritav eemaldatav kapuuts.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

“Torg Falki” jahijope matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne hiilimiseks kevadel ja suvel.

“Torg Falki” jahijope tootmisel kasutatud materjal on vastupidav ja kerge, mis võimaldab selle mugavat ja vaevatut kasutamist looduses. Jope osades detailides on kasutatud ADDVENTEX ECO 10.20™ veekindlat membraani ning teistes äärmiselt vaikset ja hingavat ilma membraanita kangast. Mõlemad materjalid on targalt paigutatud, et lõpptulemuseks on äärmiselt funktsionaalne ja mugav jahijope. Veekindel kangas on paigutatud õlgadele ja varrukate välisosale. Jopel on saagitasku selja peal, tõmblukkudega ventilatsiooniavad, palju taskuid ja kolmes suunas reguleeritav eemaldatav kapuuts.

ADDVENTEX™ ECO 10.20 litsentseeritud membraanil on veehülgavus 10000 mm ruutmeetri kohta ja hingavus 20000g ruutmeetri kohta päevas. Eriti just suur hingavus teeb selle membraani ülimalt funktsionaalseks suure aktiivsuse ja ekstreemse ilma korral. ADDVENTEX tegutseb jätkusuutlikult, vähemalt 75% materjalist on taaskasutatud, jättes minimaalse ökoloogilise jalajälje.

Litsentseeritud TECL-WOOD™ OPTIMA 9 kamuflaaž on arendatud muutmaks sind raskesti nähtavaks Kesk- ja Põhja-Euroopa metsades kevadel ja suvel. Digitaalne muster hägustab inimese siluetti ja teeb su nähtamatus loomade jaoks.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

 • 100% Polüester

Funktsionaalsus:

 • Hingav
 • Vaikne
 • Ventileeritav
 • Tuulekindel
 • PFC-vaba DWR

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

 • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
 • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
 • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
 • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
 • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Suurus

M, L, XL, S, 2XL, 3XL, 4XL

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119