Jahijope Thor Ragnar G2 Northern Hunting
Talvejope Thor Ragnar G2 Northern Hunting
 

Talvejope Northern Hunting “Thor Ragnar G2”

399,95

Thor Ragnar G2 on uuendatud versioon talvejopest, kus on tugevdatud õmbluseid ja lisatud funktsionaalsust. Talvejope on disainitud kasutades looduslähedasi rohelisi toone, mis sobituvad hästi hilissügisese ja talvise metsaalusega. Tänu ADDVENTEX™ membraanile on jope tuule- ja veekindel, kuid samas hingav. „Thor Ragnar G2“ talvejope on tehtud kasutades kaalult kerget soojustust hoidmaks kehatemperatuuri optimaalsena külmematel kuudel. Kangas on vaikne ja äärmiselt vastupidav, mistõttu sobib erinevateks tegevusteks. Suur taskute arv võimaldab kaasa mahutada palju varustust. Kaenla all on jopel veekindlate tõmblukkudega ventilatsiooniavad, selja taga saagitasku, eemaldatav kapuuts ja padrunitasku. Jope on vöökohast reguleeritav.

Kirjeldus

“Thor Ragnar G2” talvejope matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne külmematel kuudel looduses viibimiseks.

„Thor Ragnar G2“ on uuendatud versioon talvejopest, kus on tugevdatud õmbluseid ja lisatud funktsionaalsust. Talvejope on disainitud kasutades looduslähedasi rohelisi toone, mis sobituvad hästi hilissügisese ja talvise metsaalusega. Tänu ADDVENTEX™ membraanile on jope tuule- ja veekindel, kuid samas hingav. „Thor Ragnar G2“ talvejope on tehtud kasutades kaalult kerget soojustust hoidmaks kehatemperatuuri optimaalsena külmematel kuudel. Kangas on vaikne ja äärmiselt vastupidav, mistõttu sobib erinevateks tegevusteks. Suur taskute arv võimaldab kaasa mahutada palju varustust. Kaenla all on jopel veekindlate tõmblukkudega ventilatsiooniavad, selja taga saagitasku, eemaldatav kapuuts ja padrunitasku. Jope on vöökohast reguleeritav.

ADDVENTEX™ ECO 10.20 litsentseeritud membraanil on veehülgavus 10000 mm ruutmeetri kotha ja hingavus 20000g ruutmeetri kohta päevas. Eriti just suur hingavus teeb selle membraani ülimalt funktsionaalseks suure aktiivsuse ja ekstreemse ilma korral. ADDVENTEX tegutseb jätkusuutlikult, vähemalt 75% materjalist on taaskasutatud, jättes minimaalse ökoloogilise jalajälje.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Funktsionaalsus:

 • Hingav
 • Vaikne
 • Tuulekindel
 • Veekindel
 • Raadiotasku
 • Ventileeritav
 • PFC-vaba DWR

 

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

 • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
 • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
 • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
 • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
 • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Värv

Roheline

Suurus

L, XL, S, M, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119