Anorak Asmund Vali Northern Hunting
Northern Hunting matkariided
 

Anorak Northern Hunting “Asmund Vali”

280,00

Asmund Vali anorak on valmistatud materjalidest, mis on täiesti vaiksed ja väga vastupidavad, mis teeb sellest ideaalse kehakatte hiilimis- ja varitsusjahiks või niisama matkamiseks. Anorak on töödeldud PFC-vaba DWR pinnatöötlusega, mis teeb välispinna vett hülgavaks ja hoiab keha kuivana väiksema vihmasabina korral. “Asmund Vali” asümmeetriline disain on uuenduslik ning tänu küljel asuvale lukule on seda lihtne selga panna, kaotamata anoraki funktsionaalsust. Suur kapuuts on kolmes suunas reguleeritav.

Kirjeldus

“Asmund Vali” Anorak matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne aastaringseks jahipidamiseks või matkamiseks!

“Asmund Vali” anorak on valmistatud materjalidest, mis on täiesti vaiksed ja väga vastupidavad, mis teeb sellest ideaalse kehakatte hiilimis- ja varitsusjahiks või niisama matkamiseks. Anorak on töödeldud PFC-vaba DWR pinnatöötlusega, mis teeb välispinna vett hülgavaks ja hoiab keha kuivana väiksema vihmasabina korral. “Asmund Vali” asümmeetriline disain on uuenduslik ning tänu küljel asuvale lukule on seda lihtne selga panna, kaotamata anoraki funktsionaalsust. Suur kapuuts on kolmes suunas reguleeritav.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjalid:

 • 45% Puuvill
 • 42% Polüester
 • 13% Nailon

Funktsionaalsus:

 • Hingav
 • Vaikne
 • Saagitasku
 • PFC-vaba DWR

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

 • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
 • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
 • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
 • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
 • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Suurus

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Värv

Tumeroheline

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119