Villane talvejope Asbjorn Jorg Northern Hunting
 

Villane jahijope Northern Hunting “Asbjorn Jorg”

395,00

Asbjorn Jorg villane jahijope on tehtud äärmiselt vastupidavast villasest kangast, mis immutatuna RUDOLF BIONIC FINISH® ECO ainega on täielikult vetthülgav. Tugevdatud osad õlgadel on veekindlad tänu ADDVENTEX® ECO 10.20 membraanile. Villane kangas võimaldab jopel kiiresti kuivada ja tagab suurepärase kasutusmugavuse ja temperatuurihoidmise võime muutlikel sügis- ja talveilmadel. „Asbjorn Jorg“ jahijopel on neljas suunas reguleeritav eemaldatav kapuuts, 7 taskut, raadiotasku, saagitasku seljal ja ventilatsiooniavad. . “Asbjorn Jorg”  jope on täielikult Oeko-tex 100 sertifitseeritud. See sobib kokku “Asbjorn Varg” pükstega. Villane “Asbjorn Jorg” jope on väga soe ja samal ajal hingav.

Kirjeldus

„Asbjorn Jorg“ villane talvejope matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne külmematel kuudel looduses viibimiseks.

„Asbjorn Jorg“ villane jahijope on tehtud äärmiselt vastupidavast villasest kangast, mis immutatuna RUDOLF BIONIC FINISH® ECO ainega on täielikult vetthülgav. Tugevdatud osad õlgadel on veekindlad tänu ADDVENTEX® ECO 10.20 membraanile. Villane kangas võimaldab jopel kiiresti kuivada ja tagab suurepärase kasutusmugavuse ja temperatuurihoidmise võime muutlikel sügis- ja talveilmadel. „Asbjorn Jorg“ jahijopel on neljas suunas reguleeritav eemaldatav kapuuts, 7 taskut, raadiotasku, saagitasku seljal ja ventilatsiooniavad. . “Asbjorn Jorg”  jope on täielikult Oeko-tex 100 sertifitseeritud. See sobib kokku “Asbjorn Varg” pükstega. Villane “Asbjorn Jorg” jope on väga soe ja samal ajal hingav.

ADDVENTEX™ ECO 10.20 litsentseeritud membraanil on veehülgavus 10000 mm ruutmeetri kohta ja hingavus 20000g ruutmeetri kohta päevas. Eriti just suur hingavus teeb selle membraani ülimalt funktsionaalseks suure aktiivsuse ja ekstreemse ilma korral. ADDVENTEX tegutseb jätkusuutlikult, vähemalt 75% materjalist on taaskasutatud, jättes minimaalse ökoloogilise jalajälje.

OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseering tagab kindluse, et toode ja selle koostismaterjalid on kontrollitud ja testitud kahjulike ainete suhtes. Toode on seeläbi inimese tervisele täielikult ohutu kasutada.  Sertifikaadi on välja andnud sõltumatu OEKO-TEX® instituut.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjalid:

 • 55% Vill
 • 45% Polüester

Funktsionaalsus:

 • Hingav
 • Vaikne
 • Ventileeritav
 • Vetthülgav
 • Villane
 • Raadiotasku
 • Oeko-Tex 100
 • PFC-vaba DWR

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

 • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
 • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
 • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
 • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
 • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Värv

Pruun

Suurus

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119