Anorak Storr Northern Hunting
Anorak Storr Northern Hunting
 

Anorak Northern Hunting “Storr”

349,95

Storr anorak on arendatud unikaalsest tihedalt põimitud materjalist, mis on vastupidav ja vaikne. Lisatud ADDVENTEX™ membraan teeb selle täielikult tuule- ja veekindlaks. Lisaks on kangas töödeldus PFC-vaba DWR pinnatöötlusega, mis lisab veelkindlust ja hülgab paremini mustust. Selle harmoonilised rohelised toonid on hoolikalt valitud sobitumaks looduse enda värvidega. „Storr“ anorak on kerge ja vaikne, mis teeb sellest suurepärase rõiva nii varitsus- kui hiilimisjahiks või niisama looduses liikumiseks. See on disainitud asümmeetriliselt tegemata järeleandmisi anoraki funktsionaalsuses. Suur eemaldatav kapuuts on kolmes suunas reguleeritav. Anorakile on lisatud pikkust kaitsmaks kandjat ka karmimate ilmade eest. Ees on kaks suurt taskut ja seljataga suur tasku jahisaagi kandmiseks. Kaenlaalused suured ventilatsioonilukud võimaldavad anorakki kanda ka soojemal ajal. „Storr“ on disainilt moodne ja universaalne, mis tähendab, et seda saab kanda ka igapäevaselt mitte ainult looduses.

Kirjeldus

“Storr” Anorak matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne aastaringseks jahipidamiseks või matkamiseks!

„Storr“ anorak on arendatud unikaalsest tihedalt põimitud materjalist, mis on vastupidav ja vaikne. Lisatud ADDVENTEX™ membraan teeb selle täielikult tuule- ja veekindlaks. Lisaks on kangas töödeldus PFC-vaba DWR pinnatöötlusega, mis lisab veelkindlust ja hülgab paremini mustust. Selle harmoonilised rohelised toonid on hoolikalt valitud sobitumaks looduse enda värvidega. „Storr“ anorak on kerge ja vaikne, mis teeb sellest suurepärase rõiva nii varitsus- kui hiilimisjahiks või niisama looduses liikumiseks. See on disainitud asümmeetriliselt tegemata järeleandmisi anoraki funktsionaalsuses. Suur eemaldatav kapuuts on kolmes suunas reguleeritav. Anorakile on lisatud pikkust kaitsmaks kandjat ka karmimate ilmade eest. Ees on kaks suurt taskut ja seljataga suur tasku jahisaagi kandmiseks. Kaenlaalused suured ventilatsioonilukud võimaldavad anorakki kanda ka soojemal ajal. „Storr“ on disainilt moodne ja universaalne, mis tähendab, et seda saab kanda ka igapäevaselt mitte ainult looduses.

ADDVENTEX™ ECO 10.20 litsenseeritud membraanil on veehülgavus 10000 mm ruutmeetri kotha ja hingavus 20000g ruutmeetri kohta päevas. Eriti just suur hingavus teeb selle membraani ülimalt funktsionaalseks suure aktiivsuse ja ekstreemse ilma korral. ADDVENTEX tegutseb jätkusuutlikult, vähemalt 75% materjalist on taaskasutatud, jättes minimaalse ökoloogilise jalajälje.

Ülimalt vaikne ja vastupidav materjal.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjalid:

 • 45% Puuvill
 • 35% Polüester
 • 20% Nailon W+PU

Funktsionaalsus:

 • Hingav
 • Vaikne
 • Ventileeritav
 • Veekindel
 • Tuulekindel
 • Saagitasku
 • Taaskasutatud materjal
 • PFC-vaba DVR

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

 • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
 • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
 • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
 • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
 • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Suurus

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Värv

Roheline

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119