Dressipluus Alvar Camo Northern Hunting
Dressipluus camo ALVAR Northern Hunting
Camo kinad Alvar Northern Hunting
 

Dressipluus Northern Hunting “Alvar”

150,00

Alvar Camo dressipluus on mõeldud looduses vaikselt hiilimiseks pehmemate ilmadega ajal. Materjal on soojahoidev ja sobib ideaalselt jahijope või jaki alla keskmiseks kihiks. Väga elastne materjal teeb selle kasutamise mugavaks. “Alvar” dressipluusil on sisseehitatud näomask ja 5 praktilist taskut. Näomask on eriti venivast materjalist ja on mugav kasutada.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

Alvar” kamuflaaž dressipluus matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne looduses hiilimiseks.

“Alvar” Kamuflaaž dressipluus on mõeldud looduses vaikselt hiilimiseks pehmemate ilmadega ajal. Materjal on soojahoidev ja sobib ideaalselt jahijope või jaki alla keskmiseks kihiks. Väga elastne materjal teeb selle kasutamise mugavaks. “Alvar” dressipluusil on sisseehitatud näomask ja 5 praktilist taskut. Näomask on eriti venivast materjalist ja on mugav kasutada.

Litsentseeritud TECL-WOOD™ OPTIMA 2 kamuflaaž on arendatud muutmaks sind raskesti nähtavaks Kesk- ja Põhja-Euroopa metsades sügisel ja talvel. Digitaalne muster hägustab inimese siluetti ja teeb su nähtamatus loomade jaoks.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 92% Polüester
  • 8% Elastaan

Funktsionaalsus:

  • Hingav
  • Vaikne
  • Veniv

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Suurus

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119