Sooja Pesu Püksid Vidar Northern Hunting
Sooja Pesu Püksid Vidar Northern Hunting
 

Sooja pesu püksid Northern Hunting “Vidar”

49,95

Vidar fliisist sooja pesu püksid on tehtud soojast, ent hingavast fliismaterjalist, mis teeb need püksid kasutatavaks igal aastaajal. Vaikne, pehme ja veniv materjal teeb „Vidar“ püksid mugavaks kasutada. Need püksid on mõeldud kasutamiseks aluskihina. Kombineerituna „Bjorn“ fliissärgiga moodustub ideaalne sooja pesu komplekt väljas viibimiseks.

Kirjeldus

Vidar” fliisist sooja pesu püksid matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne aluskihiks jahedamal ajal.

„Vidar“ fliisist sooja pesu püksid on tehtud soojast, ent hingavast fliismaterjalist, mis teeb need püksid kasutatavaks igal aastaajal. Vaikne, pehme ja veniv materjal teeb „Vidar“ püksid mugavaks kasutada. Need püksid on mõeldud kasutamiseks aluskihina. Kombineerituna „Bjorn“ fliissärgiga moodustub ideaalne sooja pesu komplekt väljas viibimiseks.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 100% Polüester

Funktsionaalsus:

  • Hingav
  • Vaikne
  • Veniv
  • Soe

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Suurus

S/M, L/XL, 2XL/3XL

Värv

Pruun

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat