Naiste Kahepoolne Fliis Groa Northern Hunting
Naiste Kahepoolne Fliis Groa Northern Hunting
 

Naiste Pööratav tuulekindel fliis NH “Groa”

199,95

Groa naiste kahepoolse kamuflaaž jaki ühel pool on Tecl-Wood Põhjamaade metsadest inspireeritud camo muster, ning teisel pool Tecl-Wood HiVis oranž. „Groa“ on funktsionaalne ja vaikne jakk, milles on kasutatud ADDVENTEX™ WIND membraani, mis teeb jaki mõlemad pooled vett hülgavaks ja tuulekindlaks. „Groa“ jaki disainimisel on arvestatud naiseliku figuuriga, pidades silmas kasutusmugavust ja liikumisvabadust selle kandmisel.

Kirjeldus

Groa” pööratav naiste jakk matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne aastaringseks kasutamiseks

“Groa” naiste kahepoolse kamuflaaž jaki ühel pool on Tecl-Wood Põhjamaade metsadest inspireeritud camo muster, ning teisel pool Tecl-Wood HiVis oranž. „Groa“ on funktsionaalne ja vaikne jakk, milles on kasutatud ADDVENTEX™ WIND membraani, mis teeb jaki mõlemad pooled vett hülgavaks ja tuulekindlaks. „Groa“ jaki disainimisel on arvestatud naiseliku figuuriga, pidades silmas kasutusmugavust ja liikumisvabadust selle kandmisel.

Litsentseeritud TECL-WOOD™ OPTIMA 2 kamuflaaž on arendatud muutmaks sind raskesti nähtavaks Kesk- ja Põhja-Euroopa metsades sügisel ja talvel. Digitaalne muster hägustab inimese siluetti ja teeb su nähtamatus loomade jaoks.

Litsenseeritud ADDVENTEX™ WIND takistab tuult jakist läbi puhumast ja kehatemperatuuri jahutamast. Jaki hingavus on samal ajal suur, takistamaks niiskuse kondenseerumist. Ideaalne valik külma, kuiva ja tuulise ilmaga looduses viibimisel.

OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikaat tagab kindluse, et toode ja selle koostismaterjalid on kontrollitud ja testitud kahjulike ainete suhtes. Toode on seeläbi inimese tervisele täielikult ohutu kasutada.  Sertifikaadi on välja andnud sõltumatu OEKO-TEX® instituut.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 100% Polüester

Funktsionaalsus:

  • Tuulekindel
  • Hingav
  • Vaikne
  • PFC-vaba DWR

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Suurus

34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
XS 34 34-36 49-84 67-73
S 36 34-36 83-88 72-77
M 38 35-37 87-92 76-81
L 40 35-37 95-100 80-85
XL 42 36-38t 99-104 84-91
XXL 44 36-38 115-120 90-95
3XL 46 37-39 103-108 95-100
4XL 48 37-39 107-112 100-108