Kindad Atli Northern Hunting
Kindad Atli Northern Hunting
 

Kindad Northern Hunting “Atli”

50,00

Atli kindad on tehtud paksust ja soojast fliisist, mis hoiab sõrmed soojas külmadel talvepäevadel looduses. Pöial ja nimetissõrm kinnastel töötab ka puutetundliku ekraani käsitsemisel, lihtsustamaks nutitelefoni kasutamist. „Atli“ kinnaste voodris on kasutatud membraani, mis teeb kindad veekindlaks ja kasutatavaks ka märja ilmaga.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

Atli” kindad matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalsed kasutamiseks märja ja vihmase ilmaga

„Atli“ kindad on tehtud paksust ja soojast fliisist, mis hoiab sõrmed soojas külmadel talvepäevadel looduses. Pöial ja nimetissõrm kinnastel töötab ka puutetundliku ekraani käsitsemisel, lihtsustamaks nutitelefoni kasutamist. „Atli“ kinnaste voodris on kasutatud membraani, mis teeb kindad veekindlaks ja kasutatavaks ka märja ilmaga.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

 • Põhikangas:
  • 100% Polüester
 • Kontrastkangas:
  • 92% Polüester
  • 8% Elastaan

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

 • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
 • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
 • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
 • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
 • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Suurus

XS/S, M/L, XL/2XL

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS PEAÜMBERMÕÕT (CM)
S/M 51-56
L/X 54-60
Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS PEAÜMBERMÕÕT (CM)
S/M 51-56
L/X 54-60