Kindad Kvist Northern Hunting
Kindad Kvist Northern Hunting
 

Kindad Northern Hunting “Kvist”

85,00

Kvist on vastupidavad kindad aastaringseks kasutamiseks. Kinda käeseljal on voodris membraan ning nahast peopesa osas ei ole. See teeb kindad ühelt poolt hingavaks ja teiselt poolt veekindlaks. Käeseljal on kasutatud ADDVENTEX 5.8 membraani. Kinda pealpool on ka veniv osa, mis tagab kasutusmugavuse ja venivuse. Lisaks on kinnastel päästikusõrme ava, mis magnetiga sõrmeseljale kinnitub. “Kvist” kinnastega saab kasutada ka nutitelefoni.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

Kvist” kindad matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne jahedamate ilmadega

„Kvist“  on vastupidavad kindad aastaringseks kasutamiseks. Kinda käeseljal on voodris membraan ning nahast peopesa osas ei ole. See teeb kindad ühelt poolt hingavaks ja teiselt poolt veekindlaks. Käeseljal on kasutatud ADDVENTEX 5.8 membraani. Kinda pealpool on ka veniv osa, mis tagab kasutusmugavuse ja venivuse. Lisaks on kinnastel päästikusõrme ava, mis magnetiga sõrmeseljale kinnitub. “Kvist” kinnastega saab kasutada ka nutitelefoni.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Suurus

M, L, XS/S, XL/2XL

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS PEAÜMBERMÕÕT (CM)
S/M 51-56
L/X 54-60
Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS PEAÜMBERMÕÕT (CM)
S/M 51-56
L/X 54-60