Naiste sooja pesu särk Revna Northern Hunting
Naiste sooja pesu särk Revna Northern Hunting
 

Naiste fliisist sooja pesu särk NH “Revna”

69,95

Revna fliisist alussärk on valmistatud soojast ja hingavast fliismaterjalist, mis teeb sellest suurepärase alussärgi igaks aastaajaks. Ülimalt vaikne, pehme ja veniv materjal teeb selle kandmise väga mugavaks. Aluskihina aitab „Revna“ hoida meeldivat temperatuuri füüsilise aktiivsuse korral ja ka ekstreemsemates ilmaoludes. Särgile on lisatud pöidlaaugud, tõmblukk ja lukuga suletav rinnatasku. Koos „Fenja“ pükstega moodustab see ideaalse aluspesu komplekti välitingimustesse. „Revna“ disainimisel on arvestatud naiseliku figuuriga, pidades silmas kasutusmugavust ja liikumisvabadust selle kandmisel.

Kirjeldus

Revna“ naiste fliisist alussärk jahipidamiseks ja muudeks tegevusteks looduses

Ideaalne aluskihiks või teiseks kihiks kevadel ja talvel

„Revna“ fliisist alussärk on valmistatud soojast ja hingavast fliismaterjalist, mis teeb sellest suurepärase alussärgi igaks aastaajaks. Ülimalt vaikne, pehme ja veniv materjal teeb selle kandmise väga mugavaks. Aluskihina aitab „Revna“ hoida meeldivat temperatuuri füüsilise aktiivsuse korral ja ka ekstreemsemates ilmaoludes. Särgile on lisatud pöidlaaugud, tõmblukk ja lukuga suletav rinnatasku. Koos „Fenja“ pükstega moodustab see ideaalse aluspesu komplekti välitingimustesse. „Revna“ disainimisel on arvestatud naiseliku figuuriga, pidades silmas kasutusmugavust ja liikumisvabadust selle kandmisel.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 100% polüester

Funktsionaalsus:

  • Hingav
  • Vaikne
  • Veniv
  • Soe

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Suurus

XS/S, M/L, XL/2XL

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
XS 34 34-36 49-84 67-73
S 36 34-36 83-88 72-77
M 38 35-37 87-92 76-81
L 40 35-37 95-100 80-85
XL 42 36-38t 99-104 84-91
XXL 44 36-38 115-120 90-95
3XL 46 37-39 103-108 95-100
4XL 48 37-39 107-112 100-108