Biokamin Valetta Large madala klaasiga

1.331,001.505,00

Peen ja väljapaistev biokamin Valetta kaunistab oma leegiga iga ruumi. Selle võib asetada kindlale pinnale – tuppa või välitingimustesse. Lihtne ja elegantne klaasiga ümbritsetud disain võimendab tule puhtust. See modernne kamin sobib kõikjale.


Tarne 8-14 päeva

Tootekood: configurable BB-VAL-B Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Detailid

See on keskkonnasõbralik toode!

Ei mingit korstent, gaasi või suitsu! Biokaminates kasutatakse sooja tootmiseks bioetanoolkütust, mis loob eluruumidesse hubase elusa tule. Bioetanool põleb täielikult ega ole mürgine. Sellest vabaneb sarnaselt küünlale väike kogus süsihappegaasi ja veeauru.

Väga lihtne paigaldada ja kasutada!

Iseseisva kamina saab asetada igale stabiilsele pinnale. Valetta Large on tehtud kõrgekvaliteedilise pulbervärviga kaetud terasest ning ees ja taga asetsevad karastatud klaasid tagavad ohutuse. Lisaks on sel põranda säästmiseks neli vildist talda. Nagu ülejäänud Bio-Blaze® toodetega, on ka sellega kaasas kõrgekvaliteedilisest lihvitud roostevabast terasest reguleeritav põleti, mis loob tuppa elegantse leegi. Leeki on lihtne kustutada – tuleb lihtsalt siiber kinni panna.

Biokaminaga tulevad kaasa lehter ja juhend.

Enne, kui alustate Bio-Blaze® toodete kasutamist tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Üksikasjad

Kaal 20 kg
Mõõtmed 84 × 21,5 × 40 cm
Küttevõime

2.8 KW 9553 BTU

Põletid

1.5L

Põlemisaeg

+/- 6 h

Kütusekulu

0.25 l/h

Soovitatav õhuvahetus

Iga tund ruumis: < 110 m³ < 3884 ft³

Soovitatud ruumipind

54 m³(lagi 2.45 m)

Lisainfo

Lisainfo

Ohutuse ja kokkupaneku juhised

Enne Bio-Blaze® toodete kasutamist, tutvuge palun kasutusjuhendiga.

Tehniline joonis

Mugavuse mõttes võite selle toote tehnilise joonise alla tõmmata: Valetta Large3D Valetta Large Kui teil tekib meie toodete paigaldamisega seoses küsimusi, võtke meiega ühendust. Ebamugavuste vältimiseks palume teil täpsed juhised alla laadida ostuga samal kuupäeval.