Fliis Hjort Northern Hunting
Fliis Hjort Northern Hunting
 

Fliisist anorak Northern Hunting “Hjort”

124,95

Hjort on ideaalne valik, kui soovite vaikset, eriti hästi hingavat ja äärmiselt sooja fliisist anorakki. See anorak on tehtud pikakarvalisest venivast fliismaterjalist, mistõttu ta sisuliselt “neelab” heli. “Hjort” sobib eriti hästi väga soojaks keskmiseks kihiks riietuses või tuulevaikse ilmaga pealmiseks kihiks. Kontrast kangaks rinnal ja õlgadel on kasutatud Northern Huntingu välja töötatud “Signature Quality” materjali, mis on väga vastupidav. Fliisil on neli taskut, millest kaks on lukuga. Anoraki alumine serv on reguleeritav.

Kirjeldus

“Hjort” fliisist anorak looduses viibimiseks ja jahipidamiseks.

Ideaalne külmematel kuudel.

“Hjort” on ideaalne valik, kui soovite vaikset, eriti hästi hingavat ja äärmiselt sooja fliisist anorakki. See anorak on tehtud pikakarvalisest venivast fliismaterjalist, mistõttu ta sisuliselt “neelab” heli. “Hjort” sobib eriti hästi väga soojaks keskmiseks kihiks riietuses või tuulevaikse ilmaga pealmiseks kihiks. Kontrast kangaks rinnal ja õlgadel on kasutatud Northern Huntingu välja töötatud “Signature Quality” materjali, mis on väga vastupidav. Fliisil on neli taskut, millest kaks on lukuga. Anoraki alumine serv on reguleeritav.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

 • Fliis:
  • 100% Polüester
 • Kontrast kangas:
  • 42% Polüester
  • 13% Nailon
  • 45% Puuvill

Funktsionaalsus:

 • Hingav
 • Vaikne
 • Soe

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

 • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
 • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
 • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
 • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
 • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Suurus

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119