Nokamüts Roald Northern Hunting
Nokamüts Roald Northern Hunting
 

Nokamüts Northern Hunting “Roald”

40,00

Roald nokamüts on tehtud värvides, mis sobitub ülejäänud Northern Huntingu kollektsiooniga. Heast nokamütsist saab su suurepärane sõber mitte ainult jahil või matkal, aga näiteks ka pühapäevahommikusel jalutuskäigul pagaritöökotta! „Roald“ nokamüts hoiab su jahedama ilmaga soojas ja kuivas.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

Roald“ nokamüts matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne igapäevaseks kandmiseks.

„Roald“ nokamüts on tehtud värvides, mis sobitub ülejäänud Northern Huntingu kollektsiooniga. Heast nokamütsist saab su suurepärane sõber mitte ainult jahil või matkal, aga näiteks ka pühapäevahommikusel jalutuskäigul pagaritöökotta! „Roald“ nokamüts hoiab su jahedama ilmaga soojas ja kuivas.

Litsenseeritud ADDVENTEX™ WIND takistab tuult jakist läbi puhumast ja kehatemperatuuri jahutamast. Jaki hingavus on samal ajal suur, takistamaks niiskuse kondenseerumist. Ideaalne valik külma, kuiva ja tuulise ilmaga looduses viibimisel.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 45% Puuvill
  • 35% Pülüester
  • 20% Nailon
  • Lamineeritud

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Suurus

S/M, L/XL

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS PEAÜMBERMÕÕT (CM)
S/M 51-56
L/X 54-60
Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS PEAÜMBERMÕÕT (CM)
S/M 51-56
L/X 54-60