Naiste Fliis Embla Northern Hunting
Naiste Fliis Embla Northern Hunting
 

Naiste fliis Northern Hunting “Embla”

109,95

Embla naiste fliis on välja töötatud soojaks vahekihiks ja tehtud väga vaiksest ning venivast materjalist, mis teeb selle kandmise mugavaks. Asümmeetriline luku paigutus teeb särgi väljanägemise huvitavaks. Litsentseeritud TECL-WOOD™ kamuflaaž muster on välja töötatud põhjamaade metsadesse ja on väga hea hiilimiseks. Särki saab kanda nii sooja keskmise kihina kui ka välimise kihina soojema ilmaga. „Embla“ fliissärgi disainimisel on arvestatud naiseliku figuuriga, pidades silmas kasutusmugavust ja liikumisvabadust selle kandmisel.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

Embla” naiste kamuflaaž fliis matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne keskmiseks kihiks aastaringselt.

“Embla” naiste fliis on välja töötatud soojaks vahekihiks ja tehtud väga vaiksest ning venivast materjalist, mis teeb selle kandmise mugavaks. Asümmeetriline luku paigutus teeb särgi väljanägemise huvitavaks. Litsentseeritud TECL-WOOD™ kamuflaaž muster on välja töötatud põhjamaade metsadesse ja on väga hea hiilimiseks. Särki saab kanda nii sooja keskmise kihina kui ka välimise kihina soojema ilmaga. „Embla“ fliissärgi disainimisel on arvestatud naiseliku figuuriga, pidades silmas kasutusmugavust ja liikumisvabadust selle kandmisel.

Litsentseeritud TECL-WOOD™ OPTIMA 2 kamuflaaž on arendatud muutmaks sind raskesti nähtavaks Kesk- ja Põhja-Euroopa metsades sügisel ja talvel. Digitaalne muster hägustab inimese siluetti ja teeb su nähtamatus loomade jaoks.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 100% Polüester

Funktsionaalsus:

  • Soe
  • Hingav
  • Vaikne
  • Camo

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Suurus

34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
XS 34 34-36 49-84 67-73
S 36 34-36 83-88 72-77
M 38 35-37 87-92 76-81
L 40 35-37 95-100 80-85
XL 42 36-38t 99-104 84-91
XXL 44 36-38 115-120 90-95
3XL 46 37-39 103-108 95-100
4XL 48 37-39 107-112 100-108