Fliisjakk Hagni Northern Hunting
Fliisjakk Hagni Northern Hunting
 

Fliisjakk Northern Hunting “Hagni”

109,95

Hagni fliis on välja töötatud soojaks teiseks kihiks jope alla. Materjal on vaikne ja veniv, mis teeb fliisi kandmise väga mugavaks. Suur anoraki stiilis tasku on lisatud ette, mis koos kahe traditsioonilise taskuga pakub palju ruumi kuhu mahutada varustust. Luku asümmeetriline asetus lisab jaki väljanägemisele unikaalsust ja lihtsustab samal ajal selle selga panekut. Ilus ja praktiline jakk loodussõbrale, kes tahaks kanda midagi, mida naabrimehel ei ole.

Kirjeldus

“Hagni” fliis matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne aastaringselt teise kihina.

“Hagni” fliis on välja töötatud soojaks teiseks kihiks jope alla. Materjal on vaikne ja veniv, mis teeb fliisi kandmise väga mugavaks. Suur anoraki stiilis tasku on lisatud ette, mis koos kahe traditsioonilise taskuga pakub palju ruumi kuhu mahutada varustust. Luku asümmeetriline asetus lisab jaki väljanägemisele unikaalsust ja lihtsustab samal ajal selle selga panekut. Ilus ja praktiline jakk loodussõbrale, kes tahaks kanda midagi, mida naabrimehel ei ole.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 100% Polüester

Funktsionaalsus:

  • Hingav
  • Vaikne

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Suurus

XL, S, M, L, 2XL, 3XL, 4XL

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119