Särk Kjall Northern Hunting
Särk Kjall Northern Hunting
 

Jahisärk Northern Hunting “Kjall pruun”

85,00

Kjall jahisärk on tehtud tihedalt põimitud ja harjatud 100% puuvillasest kangast, mis on väga vastupidav. Väga funktsionaalne ja mugav särk, mille õlgade osa on tugevdatud. „Kjall“ on disainitud harmoonilistes tagasihoidlikes värvides, mis teeb selle väljanägemise vastupidiselt just julgeks. . Tegemist on funktsionaalse särgiga, mis loodud tegelikuks kasutamiseks looduses.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

Kjall” särk looduses viibimiseks ja jahipidamiseks.

Ideaalne igapäevaseks kandmiseks ja/või vahekihiks jope alla.

„Kjall“ jahisärk on tehtud tihedalt põimitud ja harjatud 100% puuvillasest kangast, mis on väga vastupidav. Väga funktsionaalne ja mugav särk, mille õlgade osa on tugevdatud. „Kjall“ on disainitud harmoonilistes tagasihoidlikes värvides, mis teeb selle väljanägemise vastupidiselt just julgeks. . Tegemist on funktsionaalse särgiga, mis loodud tegelikuks kasutamiseks looduses.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjal:

  • 100% Harjatud puuvill

Funktsionaalsus:

  • Hingav
  • Vaikne

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Suurus

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS KAELAÜMBERMÕÕT (CM) RINNAÜMBERMÕÕT (CM) VÖÖÜMBERMÕÕT (CM)
S 37-38 91-96 76-81
M 39-40 97-102 82-87
L 41-42 103-108 88-93
XL 43-44 109-114 94-99
XXL 45-46 115-120 100-105
3XL 47-48 121-126 106-112
4XL 49-50 127-132 113-119