villased talvepüksid
villased talvepüksid
 

Northern Hunting Villased Püksid “Asbjorn Varg”

260,00

“Asbjorn Varg” villased jahipüksid on tehtud äärmiselt vastupidavast materjalist, mis immutatuna RUDOLF BIONIC FINISH® ECO ainega on täielikult vetthülgav. Villane kangas võimaldab pükstel kiiresti kuivada ja tagab suurepärase kasutusmugavuse ja temperatuurihoidmise võime muutlikel sügis- ja talveilmadel. Need jahipüksid sobivad kokku “Asbjorn Jorg” jahijopega. Villased “Asbjorn Varg” püksid on väga soojad ja samal ajal hingavad.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

“Asbjorn Varg” villased talvepüksid matkamiseks, jahipidamiseks või muudeks välitegevusteks.

Ideaalne külmematel kuudel looduses viibimiseks.

“Asbjorn Varg” villased püksid on tehtud äärmiselt vastupidavast materjalist, mis immutatuna RUDOLF BIONIC FINISH® ECO ainega on täielikult vetthülgav. Tugevdatud osad pükste ees- ja tagaosas on tänu ADDVENTEX® ECO 10.20 membraanile ka veekindlad. Villane kangas võimaldab pükstel kiiresti kuivada ja tagab suurepärase kasutusmugavuse ja temperatuurihoidmise võime muutlikel sügis- ja talveilmadel. “Asbjorn Varg” pükstel on 5 taskut, kaks tõmblukuga ventilatsiooniava, tugevdatud õmblused jalgevahel, riputusaas lisavarustuse riputamiseks, kiirkinnitused “Hjalm” traksidele ning reguleeritav sääreosa. “Asbjorn Varg”  püksid on täielikult Oeko-tex 100 sertifitseeritud. Need püksid sobivad kokku “Asbjorn Jorg” jopega. Villased “Asbjorn Varg” püksid on väga soojad ja samal ajal hingavad.

ADDVENTEX™ ECO 10.20 litsenseeritud membraanil on veehülgavus 10000 mm ruutmeetri kotha ja hingavus 20000g ruutmeetri kotha päevas. Eriti just suur hingavus teeb selle membraani ülimalt funktsionaalseks suure aktiivsuse ja ekstreemse ilma korral. ADDVENTEX tegutseb jätkusuutlikult, vähemalt 75% materjalist on taaskasutatud, jättes minimaalse ökoloogilise jalajälje.

OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifitseering tagab kindluse, et toode ja selle koostismaterjalid on kontrollitud ja testitud kahjulike ainete suhtes. Toode on seeläbi inimese tervisele täielikult ohutu kasutada.  Sertifikaadi on välja andnud sõltumatu OEKO-TEX® instituut.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjalid:

 • 55% Vill
 • 45% Polüester

Funktsionaalsus:

 • Hingav
 • Vaikne
 • Ventileeritav
 • Vetthülgav
 • Villane
 • Oeko-Tex 100
 • PFC-vaba DWR

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

 • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
 • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
 • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
 • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
 • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

 

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Värv

Tumeroheline

Suurus

L, XL, S, M, 2XL, 3XL, 4XL

Pikkus

Pikk, Tavaline

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.  
SUURUS VÖÖ (CM) SÄÄRE ÜMBERMÕÕT (CM) SÄÄRE PIKKUS TAVALINE (CM) SÄÄRE PIKKUS PIKK (CM)
S 80-85 50-55 72-76 77-81
M 86-91 53-58 72-76 77-81
L 92-97 56-61 72-76 77-81
XL 98-103 59-64 74-78 80-84
XXL 104-109 62-67 74-78 80-84
3XL 110-115 65-70 74-78 80-84
4XL 116-121 68-75 76-81 82-86