Sokid K400 Northern Hunting
Sokid K400 Northern Hunting
 

Sokid Northern Hunting “K400”

19,00

K400 sokid on mõeldud hoidmaks jalad kuivad ja soojas seikluste vältel looduses. Sokid on pealt poolt hingavad ja all on lisa soojustusomadusega materjalist tald. „K400“ sokid on mõeldud kasutamiseks kuni viie külmakraadiga.

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Kirjeldus

K400“ sokid hoiavad jalad kuivad ja soojas.

Ideaalsed kasutamiseks seiklustel looduses kuni -5 kraadini.

K400“ sokid on mõeldud hoidmaks jalad kuivad ja soojas seikluste vältel looduses. Sokid on pealt poolt hingavad ja all on lisa soojustusomadusega materjalist tald. „K400“ sokid on mõeldud kasutamiseks kuni viie külmakraadiga.

Kõigil Northern Hunting jahiriietel ja matkariietel on viieaastane tootjapoolne garantii!

Materjalid:

  • 45% Vill
  • 45% Akrüül
  • 10% Elastaan

Northern Huntingu jahi- ja matkariiete märksõnadeks on:

  • Funktsionaalsus. Northern Hunting keskendub oma jahi- ja matkariiete loomisel eelkõige oma tootekollektsiooni funktsionaalsete omaduste pidevale täiustamisele, et vastata maksimaalselt jahimeeste ja matkajate ootustele ja vajadustele.
  • Innovaatilisus. Jahi- ja matkariiete turul tähendab innovaatilisus eelkõige loovaid disainilahendusi ning tipptasemel materjale, mis Northern Huntingu poolt oskuslikult kokku sobitatuna moodustavad laitmatu terviku.
  • Vastupidavus. Nii matkajad kui jahimehed seisavad toast välja minnes sageli silmitsi ekstreemsete ilmastikutingimuste ja oludega. Seetõttu pöörab ettevõte suurt tähelepanu oma funktsionaalsete ja innovaatiliste jahi- ja matkarõivaste vastupidavusele. Selle kinnituseks pakub Northern Hunting kõikidele oma toodetele 5-aastast garantiid.
  • Taskukohasus. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete loojad on oma tooted disaininud metsa ja matkarajale, mitte eksklusiivsete butiikide vaateakendele. Seetõttu pööravad nad suurt tähelepanu materjalide hinna-kvaliteedi suhtele, et muuta oma tooted kättesaadavaks igale matkajale ja jahimehele.
  • Täiusetaotlus. Northern Hunting on alati püüdnud luua kompromissitult kvaliteetseid jahi- ja matkariideid. Selle eesmärgi saavutamiseks on nad väga tänulikud mis tahes tagasiside eest, mis aitab neil oma tooteid täiustada. Northern Huntingu jahi- ja matkariiete maaletoojana vahendab ELAV TULI tänutunde ja suurima hea meelega telefonile … ja meiliaadressile … saabunud ettepanekud toodete täiustamise kohta. Helistage, kirjutage, kritiseerige, patsutage õlale – ükski mõistlik ettepanek ei jää tähelepanuta.

Üksikasjad

Bränd

Northern Hunting

Suurus

36-39, 40-43, 44-47

Tootjapoolne garantii

5 aastat

Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS PEAÜMBERMÕÕT (CM)
S/M 51-56
L/X 54-60
Unusta riiete mõõtmine - mõõda end - vaata tabelit - leia oma suurus. Mõõdud on kehamõõdud, mitte rõivaste tegelikud mõõdud.
SUURUS PEAÜMBERMÕÕT (CM)
S/M 51-56
L/X 54-60